IX Konferencja Naukowa: Media a Edukacja. Edukacyjne zastosowania nowych mediów

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

IX Konferencja Naukowa: Media a Edukacja. Edukacyjne zastosowania nowych mediów

16 listopada 2016 @ 08:00 - 18 listopada 2016 @ 17:00

Konferencja wpisuje się w nurt szeroko rozumianej edukacji medialnej i służyć ma przeglądowi dorobku dotyczącego miejsca i roli nowych mediów zarówno w instytucjach edukacyjnych jak i w życiu każdego z nas. Wystąpienia  będą odbywały się w pięciu obszarach zastosowań nowych mediów w edukacji: w obszarze kompetencji, wsparcia, badań, instytucji edukacyjnych  oraz promocji edukacji. 

Proponowane zakresy tematyczne to: Cyberprzestrzeń jako obszar edukacyjny; Dzieci jako aktywni twórcy rzeczywistości medialnej; Całożyciowa edukacja (LLL) w rzeczywistości medialnej; Media w instytucji edukacyjnej – szkoła, przedszkole, uczelnia jako przestrzeń zastosowania nowych mediów; Nowe media w sytuacji trudnej w życiu człowieka: wspieranie, wspomaganie, towarzyszenie; Metodologia badań zastosowań nowych mediów w edukacji; Nowomedialna promocja edukacji; Infobroker edukacyjnych zastosowań nowych mediów. 

Więcej informacji o konferencji na stronie: http://edunet.home.amu.edu.pl/

IX Konferencja Naukowa: Media a Edukacja. Edukacyjne zastosowania nowych mediów

Szczegóły

Początek:
16 listopada 2016 @ 08:00
Koniec:
18 listopada 2016 @ 17:00

Organizator

Zakład Technologii Kształcenia Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Rzeszowski oraz Polskie Towarzystwo Technologii i Mediów Edukacyjnych

Miejsce wydarzenia

Poznań