10. Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie”

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

10. Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie”

20 września 2016 - 21 września 2016

Organizatorem konferencji jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa (NASK) i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje), oraz niemieckie konsorcjum realizujące projekt klicksafe. Konferencja organizowana jest w ramach programu Komisji Europejskiej Connecting Europe Facility. Głównym partnerem wydarzenia jest Fundacja Orange a współorganizatorem konferencji jest Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny (ITU).

Jak co roku, konferencja poświęcona będzie szerokiemu spektrum zagadnień związanych z bezpieczeństwem dzieci i młodzieży w internecie. Adresatami wydarzenia są przedstawiciele sektora edukacyjnego, organizacji pozarządowych, wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania oraz dostawców usług i treści internetowych. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną między innymi wyniki najnowszych badań poświęconych bezpieczeństwu online, wyzwania w zakresie bezpieczeństwa internetowego a także nowe pomysły w zakresie zastosowania nowych mediów i nowych technologii w procesie edukacji dzieci i młodzieży.

REKRUTACJA UCZESTNIKÓW
Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o zapoznanie się z warunkami rejestracji i wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie konferencja.saferinternet.pl do 5 września 2016 roku.

Udział w konferencji jest bezpłatny (obejmuje: udział w zajęciach, lunch, przerwy kawowe). Organizatorzy nie pokrywają kosztów podróży i zakwaterowania.

10. Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie”

Szczegóły

Początek:
20 września 2016
Koniec:
21 września 2016

Organizator

Polskie Centrum Programu Safer Internet
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Hotel Airport Okęcie
17 Stycznia 24
Warszawa,
+ Google Map